fbpx

Мікозан Набір - №1 на ринку Нідерландів

Мікозан дека мед
Більше про Мікозан на сайті

Ми з гордістю повідомляємо, що бренд Мікозан є провідним брендом, що росте на ринку безрецептурних препаратів Нідерландів. Ринок Нідерландів у сфері лікуванні грибкового ураження нігтів є великим і конкурентним. Виробник бренду Мікозан пишається тим, що у такому конкурентному середовищі Мікозан є брендом №1 для боротьби із грибком стоп. 

Рішення для боротьби із грибком, які мають клінічно доведену ефективність

Мікозан пропонує повний спектр клінічно перевірених засобів професійної якості що сприяє  догляду,  ефективного спрямованого лікування та профілактики грибкових інфекцій стоп та нігтів. Всі продукти є медичними виробами. Мікозан набір для видалення грибкового ураження є клінічно перевіреним засобом, що сприяє боротьбі з  грибком, який викликає захворювання нігтів, видимі результати застосування можна побачити за два тижні**. Мікозан стопа атлета сприяє усуненню грибків 99,9% грибків, які стають причиною захворювань шкіри спортсменів, так званої стопи атлета при легкій та середній формі грибкового нігтя.

92% користувачів Мікозану задоволені продуктом, 84% порекомендують його родичам і друзям (дослідження серед споживачів 2018)

клінічно доведено

Клінічно доведена ефективність проти грибка

пензлик мікозан

Нанесення правильної кількості засобу у важко доступних місцях

Підходить діабетикам та дітям від 4 років

МІКОЗАН ПРОДУКТИ

Мікозан набір

Видимий результат через 2 тижні*! Діє на грибок, відновлює ніготь.

мікозан спрей

12 годин захисту від грибка. Захищае та дезодоруе. Водостійкий.

грибок нігтя

Оніхомікоз (грибок нігтів)

Ураження грибком може проявлятися втратою кольору, потовщенням та розшаруванням нігтів.

грибок стопи

Стопа атлета (грибок шкіри стоп)

Симптоми грибка на ногах включають свербіж та печіння. Часто шкіра може лущитися, можуть утворюватися тріщини, язви, біль та свербіж.